عضویت در سایت ورود

Login

نام كاربري
رمز عبور
ياداوري
بازيابي رمز عبور!
بازيابي نام كاربري!

عضویت در سایت

فيلدهاي ضروري *
نام
نام كاربري
رمز عبور
Verify password
ايميل
Verify email

چرا باید بر فعالیت‌های فرزندانمان در شبکه های اجتماعی نظارت کنیم؟

امتیاز کاربران


 کنترل فرزندان توسط والدین خصوصا در شبکه‌های اجتماعی جهت نظارت، حفاظت و ایمنی فرزندان لازم است. شما تا زمانی که ندانید فرزندتان به کجا می رود، یا ندانید با چه کسی رفت وآمد می کند، یا برنامه اش در خارج از منزل چیست، و نیز چه موقع به منزل بر می گردد اجازه نمی دهید از منزل خارج شود. حال آیا منطقی است نظارت شما در فضای آنلاین کمتر از دنیای واقعی باشد؟ 

والدین در دنیای آنلاین

امتیاز کاربران


اگر به عنوان پدر یا مادر در آخرین تغییرات اینترنت یا وب سایت های محبوب با فرزندانتان همگام نباشید مسئله ای نیست. لازم نیست برای اینکه به فرزندانتان کمک کنید از اینترنت لذت ببرند با همان سرعتی که همه چیز پیش می رود پیش روید. آنچه ابتدا باید انجام دهید این است که راجع به آنچه فرزندتان در وب انجام می دهد با وی صحبت کنید، سپس برای خانواده خود قوانین را توضیح داده و آنقدر این صحبت ها را هر سال ادامه دهید تا به قدر کافی بزرگ شده و بتوانند مواظب خود باشند.

آموزش نکاتی در مورد شبکه های اجتماعی

امتیاز کاربران


به کودکانمان چگونگی امنیت در شبکه های اجتماعی را آموزش دهیم :
همانطور که می دانید ، شبکه های اجتماعی به سرعت در حال رشد و توسعه می باشند و در 2 سال اخیر در کشورمان نیز در فضای اینترنت در تطابق با آداب و رسوم ایرانی و اسلامی این شبکه ها شکل گرفته و در حال رشد هستند. امروزه عضویت در شبکه های اجتماعی در کودکان نیز فراگیر شده است. ما به شما راههایی را پیشنهاد می کنیم تا بتوانید از فرزندانتان در فضای مجازی محافظت کنید.

در مورد فضای مجازی بیشتر بدانیم

امتیاز کاربران


با کودکانتان در مورد خطرهای خاص در زمان برقراری ارتباط در فضای مجازی، صحبت کنید:

♦       رفتار نامناسب : کودکان فکر می کنند در دنیای مجازی به دلیل احساس ناشناس بودن، در مقابل رفتار های نامناسب خود هیچ گونه مسئولیتی ندارند در حالی که آنها نباید فراموش کنند که در مقابل رفتار و اعمال خود پاسخگو هستند.

شما اینجا هستید: Home مطالب آموزشی امنیت